Aktivity

FitBox

FitBox program využívá základní pohybové prvky boxu a kickboxu, tedy údery rukou, lokty, ale i kopy nohou, které kombinuje se základními údery. Údery jsou vedeny do boxovacího totemu. Horní část totemu je z z polyuretanové pěny takže vaše údery budou dopadat do měkého:-). Lekce obsahuje také cíleně volené posilovací cviky, takže v průběhu lekce jsou vždy procvičeny konkrétní svalové partie.

FitBox je speciálně vytvořený dynamický cvičební program, které přispívá k budování a udržení kondice a výrazně přispívá při hubnutí. Při jedné 60 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

Na lekce FitBoxu prosíme o včasný příchod cca 10 - 15 minut předem abychom zvládli zabandážovat ruce a lekce tak mohla začít včas

Image
Image

FitBody

Dynamický trénink založený na kombinaci aerobních a silových technik.

FitBody je vhodný jak pro ženy,  tak i pro muže, protože optimálně kombinuje silový trénink s aerobním tréninkem. Výsledkem je pak výrazné zpevnění postavy a redukce podkožního a viscerálního tuku.

Lekce je vedena formou kruhového tréninku s vyšší intenzitou zátěže.

PowerJóga

Powerjóga není jen cvičení těla, ale také mysli.

Pomocí propojení jógových pozic a dechu ovlivníme zdraví a pohodu celého těla.

K tomu ještě budeme formovat postavu.

Určeno pro všechny věkové kategorie.

Image
Image

Bosu

Dynamická lekce vedená na balanční podložce BOSU. Po kratším úvodním zahřátí následuje posilování celého těla. Můžeme se zaměřit jen na určité partie (například hýždě) a celá lekce bude vedena tak, aby daná partie pracovala po celou dobu tréninku.

Součástí lekce je vždy zklidnění, protažení a relaxace.

Náročnost lekce a její náplň je vždy přizpůsobena klientům, kteří na danou lekci dorazí.

Pilates Rehab

Cvičení kombinující prvky Pilates, jógy, strečinku a rehabilitačních technik. Je určeno pro všechny, kteří chtějí mít zdravé a funkční tělo.

 Cílem cvičení je odstranit svalové dysbalance, ať už jsou způsobeny dlouhým sezením u počítače nebo naopak přetížením ze sportu.

 Na hodinách budeme posilovat střed těla (Core), problémové partie a zároveň protahovat svaly, které mají tendenci se zkracovat.

Image
Image

Flexibar

FLEXI-BAR má mnohostranné použití. Jeho účinků využívají k tréninku jak vrcholoví sportovci, tak rehabilitační pracovníci pro své pacienty, aby jim dopomohli k bezbolestnému životu.
Každý z nás si podle své výkonnosti a věku může zvolit takové cviky, které mu plně vyhovují - cviky v lehu, v sedu, ve stoji, v pohybu nebo cviky ke zlepšení rovnováhy.

 

TRX

Cvičení na TRX je určeno jak pro pro začátečníky, tak i zdatné sportovce. Jde o velmi efektivní cvičení s cílem formování postavy. Už po první lekci dochází ke zpevnění postavy a protože se ve velké míře věnujeme také středu těla a svalům okolo páteře, tak "vedlejším" efektem je také zpevnění svalů okolo páteře a ustupování bolestí zad přetížených sedavým zaměstnáním.
Jednoduchou změnou úhlu závěsu těla lze cviky snadno stupňovat od nejmenší zátěže až po trénink s vysokou zátěží. "Závaží" jednoduše upravíte nastavením polohy těla a tím i síly působení gravitace.
Strukturu lekce instruktor vždy přizpůsobuje aktuálním potřebám a možnostem účastníků lekce (břicho, zadek, nohy :-), ale vždy je koncipována pro procvičení celého těla.

Image
Image

TRX HIIT (High Intensity Interval Training)

Jedná se o trénink rychlejšího tempa prováděný s optimální zátěží, která je jednoduše nastavena náklonem těla. V rámci této lekce budeme aplikovat intervalový trénink v lekci, kde využíváme závěsný systém TRX. Asi nevýstižnější popis této lekce je její cíl a to "Akumulace vhodného objemu vysoce kvalitní práce".
Problémem všech intervalových tréninků bývá "nekvalitní" provedení některých cviků s ohledem na fázi lekce, únavu z a tím i nižší účinnost tohoto tréninku. Na lekcích TRX HIIT budem využívat našemu tělu přirozené pohyby jako je dřep, tlak, rotace, tah a další a optimální intenzitu zajistíme právě vhodně nastaveným intervalem "práce" a regenerace mezi jednotlivými sériemi.

Kruhový trénink pro maminky s dětmi

Cvičení formou kruhového tréninku je zaměřeno na posílení a protažení celého těla (posilování, kardio). Hudba, která Vás rozproudí, a skvělá nálada zaručeny.

Přijďte si zacvičit v doprovodu svých ratolestí, které budete mít u sebe, tudíž není potřeba shánět hlídání

Image