Instruktoři

Image

Pavel Jaroš

Už od útlého věku jsem byl veden k aktivnímu pohybu, ať už to bylo lyžování, plavání, windsurfing, basketbal, ragby. Sport mě provází s malými přestávkami celý život.
Jsem instruktorem FitBoxu, osobním trenérem a instruktorem Fitness a instruktorem skupinových lekcí na závěsném systému TRX.
Zastávám názor, že každý trénink, aby byl efektivní, tak musí bavit!
Druhý den po tréninku mě možná nebudete mít rádi, ale pokud se tak stane, cvičili jste dobře :-)

Image

Lucie Remer

Jsem sportovně naladěná osoba, která má ráda výzvy a jakýkoliv druh sportu - tato láska už trvá nějaký pátek, a tak jsem se rozhodla, že by bylo fajn ukázat lásku ke sportu i dalším :).
Cílem mého tréninku je zpevnění postavy, získání svalové hmoty a spálení nějaké toho tuku :)).
Na mých hodinách se sice asi pořádně zpotíte, ale i tak odejdete plni endorfinů a to tady jde!

Image

Markéta Vaňková

Od mládí jsem hodně sportovala (kolo, lyže, inline brusle, turistika, aerobic, posilovna). Nejdříve se svým milovaným manželem a pak společně s našimi čtyřmi dětmi.A k józe jsem se dostala až po narození našeho nejmladšího syna, kdy jsem rok řešila bolesti zad. Jógou jsem zpevnila a srovnala celé tělo, pocítila jsem zklidnění a vyrovnanost.
Studovala jsem power jógu u Vaška Krejčíka - Power Yoga Akademie
Pojďte se mnou objevit svět jógy posílit tělo, srovnat páteř, dechem uvolnit celé tělo, být jen samy se sebou, myšlenky a starosti nechat rozplynout a načerpejte energii na další dny.Není to žádná akrobacie, každý máme dané své rozsahy, power jóga je dynamická a pěkně se zapotíte.

Pohladíme všechny smysly.


Image

Petra Bârlădeanu

Vedení hodin se věnuji přes 15let. Začínala jsem jako lektorka Aerobiku, Spinningu, Aqua-aerobiku, ale v současné době se spíše věnuji pomalejším formám cvičení, jako je Pilates, Jóga, a jiné Body& Mind lekce.

Budu ráda, když z mých hodin budete odcházet pozitivně naladěni a s pocitem, že jste udělali něco hezkého pro své tělo i duši.

Image

Blanka Rousková

Skupinovému cvičení co by lektorka aerobiku se věnuji již od roku 2002. V průběhu této dlouhé ….dlouhé doby jsem vystřídala mnoho druhů cvičení.

Jsem máma dvou dětiček a právě po porodu jsem hledala něco co by mě nakoplo a zase navnadilo k dalšímu cvičení, které pro mě do té doby bylo až drogou.

Zamilovala jsem se právě do flexi-baru a není nic snazšího než to vyzkoušet a zjistit proč.    


Image

Anička Kašparová

Jsem aktivní a usměvavá maminka tří dětí a také instruktorka pohybu dětí a mládeže. Mým cílem je stát se pro děti průvodcem při jejich objevování radosti z pohybu a zdravého životního stylu.
Pro děti různých věkových kategorií vedu řadu kurzů, které jsou zaměřené na rozvoj pohybové aktivity. Jako lektorka se dále věnuji outdoorovému cvičení FitMami pro maminky za přítomnosti dětí. Vedu také skupinové lekce formou kruhového tréninku a Tabaty.
S úsměvem jde všechno lépe! Proto se snažím, abych na svých lekcích předávala radost dál – a děti i dospělí odcházeli z mé lekce s úsměvem. Těším se na Vás. :-)